Lokalizacja: |
Mieszkania rynek wtórny Rzeszów Nowe Miasto, |
|
Numer identyfikacyjny: | 5349 |
Opis:
PRZYTULNA KAWALERKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI
RZESZÓW NOWE MIASTO
W naszej ofercie przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 31.50 m2 usytuowane na V piętrze wysokiego bloku przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie.
Na powierzchnię mieszkania składają się:
- przedpokój
- jasna kuchnia
- salon
- łazienka z wanną
- balkon
Do mieszkania przynależy również piwnica.
W salonie na podłodze panele wymienione w 2018 roku, w kuchni nowe płytki, łazience oraz przedpokoju płytki. Z salonu wyjście na balkon. W kuchni meble w zabudowie ze sprzętem AGD. Mieszkanie zadbane, z wystawą okien zachodnią.
Mieszkanie bez piecyka gazowego. Blok z ogrzewaniem miejskim i wodą z sieci. Okna PCV.
Czynsz: ok 350 zł/m-c w tym m.in. fundusz remontowy, eksploatacja windy, sprzątanie, wywóz śmieci (do opłaty należy doliczyć zaliczkę na ogrzewanie mieszkania i ciepłej wody oraz zużycie zimnej wody).
Mieszkanie idealne dla pary lub singla - doskonałe zarówno do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny.
Największym atutem jest atrakcyjna lokalizacja blisko Centrum miasta, na dobrze zagospodarowanym osiedlu ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą. W sąsiedztwie Uniwersytet Rzeszowski, WSPiA, galeria Millenium Hall, hipermarket TESCO, sklepy, banki, poczta, komisariat policji, przychodnie, przedszkole, żłobek, szkoła, przystanek MPK. Dogodny i szybki dojazd do każdej części Rzeszowa.
Cena: 379.000 zł
BROKER Nieruchomości
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 53A/201
budynek RESPAN, II piętro, lok. nr. 201
17/ 852 47 67; kom. 601-538-400
biuro@broker.rzeszow.pl
Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela