POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

apartamenty Rzeszów sprzedaż, w rzeszowie

Numer identyfikacyjny: 519


Piętro: parter,
Liczba pięter budynku: 1,
Materiał: cegłą,
Stan Mieszkania: do wykończenia,
Stan Instalacji: nowa,

Opis:

Do sprzedania wysokiej klasy apartament o powierzchni 84m w stanie deweloperskim tzn.: tynki, grzejniki, piec dwu-funkcyjny, stolarka okienna, drzwi wejściowe, podłączone wszystkie media, klatka schodowa granitowa, w cenie oddanie budynku do użytku. Apartament usytuowany na parterze budynku dwukondygnacyjnego z 2010 roku, budowanego metodą tradycyjną, posadowionego na Os. Zalesie w okolicy nowych domów, dojazd oraz podjazdy wyłożone kostką brukową, w cenie apartamentu ogródek oraz garaż, tylko dwa mieszkania na klatce gwarantują spokój oraz zachowanie prywatności.

Cena: 880 000 zł.

Kredyt hipoteczny to produkt dostępny dla szerokiego grona odbiorców. Jednak tylko nieliczna grupa może pozwolić sobie na zakup nieruchomości za pieniądze banku. Naliczane odsetki, formalności konieczne do załatwienia – wszystko to wymaga poświęcenia czasu, pieniędzy oraz zdobycia odpowiedniej wiedzy. Kredyt hipoteczny to przecież nie tylko regularnie płacenie miesięcznych rat!

Załatwianie pożyczki mieszkaniowej czy na budowę domu, podzielone jest na kilka etapów. Niektóre wymagają od kredytobiorcy szczególnej uwagi, a inne tylko pośrednio wpływają na relację z bankiem. Żadnego z podpunktów nie należy jednak lekceważyć. Już od chwili podjęcia decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego, konieczna jest dokładność i dociekliwość. Tylko w taki sposób uda nam się znaleźć tani kredyt mieszkaniowy i uniknąć dodatkowych kosztów.

  1. Znalezienie najlepszej oferty – korzystając z odstępnych narzędzi (np. porównywarki kredytowe, kalkulatory itp.) oraz pomocy specjalistów (doradcy kredytowi), należy znaleźć najciekawsze oferty spośród dostępnych na rynku. Na pierwszy rzut oka wcale nie muszą być one najtańsze, a jedynie przynieść największe oszczędności przez cały okres spłaty.
  2. Przygotowanie dokumentów –każdy bank przedstawi nam listę potrzebnych dokumentów, które będą niezbędne do rozpatrzenia wniosku o kredyt. Brak jednej z wymaganych pozycji może wpłynąć negatywnie na decyzję banku o przyznaniu pożyczki.
  3. Decyzja kredytowa banku –chociaż w tym etapie nie potrzebna jest nasza ingerencja, tak naprawdę będzie on kluczowy w procesie załatwiania kredytu. Jeśli bank przyzna nam pieniądze – przejdziemy do dalszych działań.
  4. Umowa kredytowa – przed złożeniem podpisu dokładnie zapoznajmy się z jej treścią oraz wszystkimi załącznikami. Niektóre podpunkty umowy przygotowanej przez bank potrafią mocno (negatywnie) zaskoczyć!
  5. Wypłata kredytu hipotecznego – z reguły pieniędzy nie otrzymujemy do ręki. Bank przelewa je od razu na wskazane w umowie konto (np. sprzedawcy lub dewelopera). To praktyczne rozwiązanie, zarówno dla nas jak i banku.
  6. Dodatkowe formalności – do banku należy jeszcze dostarczyć odpis z księgi wieczystej z wpisaną hipoteką oraz ubezpieczenie nieruchomości z cesją na odpowiednią instytucję (bank). Ostatnią czynność należy wykonyw

zeszowiak,

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt