POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

Polańczyk niepowtarzalna działka budowlana przyległa do Jeziora Solińskiego,

Numer identyfikacyjny: 2704Opis:

Uzdrowisko Polańczyk w Bieszczadach, atrakcyjna działka budowlana

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną  w Polańczyku, przy ulicy Równa 52, o powierzchni 1,7 ha bezpośrednio przyległą do Jeziora Solińskiego.

Działka objęta jest Miejscowy Planem Zagospodarowanie Terenu - dopuszcza się rekreacyjne zagospodarowanie terenów, w tym zabudowy usługowej; przeznaczenia podstawowe to usługi hotelarskie z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi, realizowane jako hotele i pensjonaty do wysokości budynku w szczycie 17 m; obowiązuje zakaz lokalizacji wszelkiego rodzaju usług, za wyjątkiem gastronomii dla obsługi usług hotelarskich ( w tym miejscu jest duże zapotrzebowanie na tego typu usługi).
Dojazd do działki: zjazd z drogi krajowej do ul. Równej o nawierzchni asfaltowej.
Media na działce: wodociąg, kanalizacja miejska, prąd oraz studnia głębinowa, gaz będzie  w roku bieżącym. Jest możliwość budowy dużego wygodnego parkingu.
Oferowana nieruchomość daje bardzo duże możliwości inwestycyjne. Jest to jedno z najciekawszych miejsc w Bieszczadach na cele komercyjno-wypoczynkowe.
Polańczyk to miejscowość wczasowo-uzdrowiskowa o bardzo dużym potencjale turystycznym. W bliskim sąsiedztwie znajdują się ośrodki wypoczynkowe, uzdrowiska, pensjonaty, hotele, restauracje, bary, domy jednorodzinne, urząd, pocztowy, apteka.
Z działki roztacza się przepiękna panorama na jezioro.
Agencja Nieruchomości Rolnych sprzedała ostatnie działki będące w jej posiadaniu w 2012 roku, /lecz nie przyległe do Jeziora/ dlatego nasza oferta jest prawdziwym rarytasem, biorąc pod uwagę jej ogromny potencjał możliwości inwestycyjnych.


bezpośredni odnośnik do mapy działki nr 244,245,246,247,249,250,251,252

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w naszym biurze. Zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc prawną, jak również kredytową w zakupie tej niepowtarzalnej nieruchomości.

Cena 3.400.000 zł

BROKER Nieruchomości
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 53A/201
budynek RESPAN, II piętro, lok. nr. 201
tel:  Tel. 17/ 852 47 67; kom. 601-538-400
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115,

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Mapka:
Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt