POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

Bieszczady działka dla konesera - Sokole niepowtarzalne jedyne takie miejsce,

Numer identyfikacyjny: 2703Opis:

Sokole – miejscowość nad Jeziorem Solińskim. Jedno z ostatnich takich miejsc w Bieszczadach
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość bezpośrednio przyległą do Jeziora Solińskiego o niespotykanych walorach przyrodniczych ze względu na niepowtarzalną lokalizację. Działka o powierzchni 20 ha położona jest bezpośrednio w sąsiedztwie zakola, zwanego przez żeglarzy  Zatoką Victoriniego.
Sokole – to jedno z najbardziej uroczych miejsc nad „bieszczadzkim morzem”. Na terenie nieruchomości istnieje możliwość utworzenia lądowiska dla niewielkich samolotów.


Cena 4.400.000


Nieruchomość położona jest z dala od zgiełku, co zapewnia spokój i ciszę zakłócaną jedynie przez śpiew ptaków. Wieczorami słychać zaprzyjaźnionego puchacza, a o poranku można obserwować gromadzącą się przy paśniku zwierzynę. Jest to jeden z najczystszych obszarów w Polsce, stanowiący ostoję dla grubej zwierzyny. Zamieszkują tu jelenie,  sarny, dziki, rysie, żbiki, lisy, kuny, niedźwiedzie, wilki i żubry. Walory przyrodnicze stanowią idealne miejsce do wypoczynku, oraz krótszych i dłuższych spacerów.
Dojazd do nieruchomości prowadzi z miejscowości Chrewt ( mała obwodnica ) drogą gminną wymagającą naprawy przez Paniszczów. Sokole nad Sanem jest dla krajoznawczych zainteresowań bardzo korzystnie położonym miejscem wypadowym, bo nie tylko w bezpośredniej odległości znajdują się szczyty dochodzące do 400 m względnej wysokości, tuż koło majątku z przewieszonymi ścianami się wznoszące, ale w bardzo bliskiej odległości na południowy wschód ciągną się dwa ciekawe pasma górskie „Ostre” i „Otryt”, o zupełnie dzikiej, jakby z głębi Czarnohory przeniesionej grani. Z innych jedynych w swoim rodzaju osobliwości, wymienić należy największe w Polsce szybowisko Ustjanowa, nad którą żeglujące szybowce widzieć można doskonale z pobliskiego Stożka i Bezmiechowęj, kolebkę polskiego szybownictwa wyczynowego. Dla turystów ceniących przyrodę pierwotną pograniczne pasmo górskie przedstawia  specjalną atrakcję, gdyż w tym paśmie połoniny caryńska i wetlińska położone są na wysokości dochodzącej do 1300 m.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w naszym biurze. Zapewniamy bezpłatną obsługę i pomoc prawną, jak również kredytową w zakupie tej niepowtarzalnej nieruchomości.

BROKER Nieruchomości
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 53A/201
budynek RESPAN, II piętro, lok. nr. 201
tel:  Tel. 17/ 852 47 67; kom. 601-538-400
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115,

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt