POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

mieszkania na sprzedaż Rzeszów, Broker nieruchomości

Numer identyfikacyjny: 269Opis:

mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie pełen wykaz ofert na stronie :
http://www.broker-rzeszow.pl/nieruchomosci.html?o=1&t=1

Mnogość ofert pojawiających się na rynku oraz zmienna sytuacja gospodarcza sprawiają, że niekiedy przeniesienie kredytu do innego banku może dać ogromne oszczędności. W zależności od tego, na jakich warunkach otrzymaliśmy swoją pożyczkę, a jakie obecnie są dostępne, w naszej kieszeni zostanie nawet 200 złotych… miesięcznie! Oczywiście przy większych kredytach hipotecznych oszczędności mogą być jeszcze większe.

Kluczowym argumentem za zmianą banku jest obniżenie oprocentowania. Chodzi głównie o naliczaną marżę. Jeśli zaciągnęliśmy kredyt hipoteczny w czasie tzw. kryzysu, kiedy najniższa marża wahała się pomiędzy 2-3%, warto spróbować renegocjacji umowy z bankiem. Odmowa zmiany warunków to doskonały argument na nieco większy wysiłek i znalezienie tańszego kredytu.

Obecnie najlepsze banki proponują marżę poniżej jednego punktu procentowego. Oszczędności mogą być więc bardzo pokaźne. Koniecznie zapoznajmy się jednak z dokładnym regulaminem promocji. Wiele placówek gwarantuje minimalną marżę jedynie przez kilkanaście pierwszych miesięcy, a następnie wyraźnie podnosi opłaty.

 

Refinansowanie kredytu hipotecznego to coraz popularniejsza usługa. „Podbieranie” klientów konkurencji interesuje przecież każde przedsiębiorstwo, a banki nie stanowią tutaj wyjątku. Przy zmianie kredytodawcy możemy często liczyć na lepsze warunki w porównaniu do standardowej oferty danej instytucji!

Przeniesienie się do innego banku z kredytem nie niesie za sobą wyłącznie oszczędności. Konieczna jest bowiem zmiana wpisu w księdze wieczystej. Na starcie musimy więc wydać 200 złotych. Jednocześnie należy wykupić tzw. ubezpieczenie pomostowe. Do czasu zatwierdzenia zmian w hipotece nieruchomości, przyjdzie nam opłacać polisę (w formie stałej opłaty lub podwyższenia marży).

Każdy kredytobiorca który podpisał umowę kredytową na niezbyt atrakcyjnych warunkach, może bez większych konsekwencji refinansować kredyt w innym banku. Początkowe wydatki (głównie wpis w księdze hipotecznej i ubezpieczenie pomostowe) zostaną szybko zrekompensowane przez niższe oprocentowanie, a tym samym mniejsze miesięczne raty.

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt