POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

działki i obiekty komercyjne w Bieszczadach - Ustrzyki Dolne,

Numer identyfikacyjny: 1729Opis:

Obiekty i działki komercyjne w Bieszczadach – Ustrzyki Dolne

W ofercie sprzedaży hala magazynowo – produkcyjna w Ustrzykach Dolnych, powierzchnia 800 m2, budowana metodą tradycyjną, dach pokryty blachą, media prąd oraz woda w budynku, wysokość około 3 m, posadowiona na działce 70 ar, zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej

Bardzo dobra lokalizacja, nieruchomość z dużym potencjałem, wiele miejsca do zagospodarowania, możliwość składowania dużej ilości materiałów.

http://www.broker-rzeszow.pl/nieruchomosci1383_dzialki-w-bieszczadach-ustrzyki-dolne-obiekt-komercyjny-800-m-dzialka-70-ar-wp.html

Cena: 1.990.000 zł

Kontakt bezpośredni:

Krzysztof Ogonowski
 kom: 785-773-443
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

 

Dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w naszym biurze wraz z zespołem profesjonalnych doradców kredytowych przygotowaliśmy specjalną  – dedykowaną ofertę kredytową. Minimum formalności i najtańsza propozycja finansowania na rynku. Doradcy kredytowi współpracują z 26 bankami i bezpłatnie przygotują dla Państwa:

 

Gwarantujemy Państwu BEZPŁATNE:
- porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych;
- liczenie zdolności kredytowej;
- negocjacje warunków kredytu;
- pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty kredytu;

Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji

Ustrzyki Dolne - miasto, stolica powiatu bieszczadzkiego, w województwie podkarpackim nad rzeką Strwiąż. Leży na wysokości ok. 480 m n.p.m., na trasie małej i dużej "pętli bieszczadzkiej".

Osada założona przez Wołochów przypuszczalnie w końcu XV w. W 1509 r. lokowana przywilejem danym Iwoni Janczowiczowi pochodzącemu z Siedmiogrodu. Wówczas Ustrzyki zamieszkiwała ludność przybyła z ruskich wsi rolniczych oraz wołoscy pasterze poszukujący bezpiecznej osady.

W 1727 r. na mocy postanowienia króla Augusta II Mocnego Ustrzyki otrzymały prawa miejskie. Wiązało się to z napływem ludności, wśród której najliczniejszą grupę stanowili żydowscy kupcy.

Do rozbiorów obszar ten był w województwie ruskim, a w 1772 r. znalazł się pod zaborem austriackim. W okresie konfederacji barskiej miasto i okolice były terenem walki konfederatów z wojskami rosyjskimi.

Na przełomie XIX i XX w. w związku z rozwojem w okolicy kopalnictwa naftowego Ustrzyki nabrały większego znaczenia. W mieście uruchomiono dużą rafinerię ropy naftowej i inne zakłady.
W 1872 r. poprowadzono tędy strategiczną linię kolejową z Węgier do twierdzy Przemyśl.

W 1939 r. miasto - jako teren na wschód od rzeki San - znalazło się pod okupacją sowiecką: w latach 1941-1944 było pod okupacją niemiecką. W ciągu dwóch lat okupacji Niemcy dokonali całkowitej eksterminacji miejscowej ludności żydowskiej.

Po wojnie Ustrzyki i okolice znalazły się w granicach ZSRR, a w 1951r. w ramach wymiany terenów przygranicznych Budynki w rynku ponownie wróciły do Polski, a część Lubelszczyzny (część powiatu hrubieszowskiego z miastami: Bełz, Krystynopol i Waręż) przyłączono do ZSRR (dzisiaj są one w granicach państwa ukraińskiego).

 

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt