POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

działki w Bieszczadach wydane warunki zabudowy Smerek gmina Cisna,

Numer identyfikacyjny: 1724Opis:

Działki budowlane w Bieszczadach z wydanymi Warunkami Zabudowy

Działka w bardzo atrakcyjnym turystycznie rejonie wysokich Bieszczad z widokiem na Smerek i okoliczne połoniny, powierzchnia 94.69 ara, wydane Warunki Zabudowy, wydane również postanowienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska stwierdzające, że dla tej nieruchomości nie zachodzi potrzeba oceny oddziaływania na obszar Natura 2000.

Działka o wymiarach 66 x 143 m, droga dojazdowa wyremontowana w 2009 roku, wykonane odwodnienie, utwardzona, działka ze spadkiem wzdłuż dłuższego wymiaru, od drogi dojazdowej, jedną z granic nieruchomości stanowi niewielki strumień.

Nieruchomość gruntowa leży na terenie bardzo sprawnie działającej gminy Cisna, odległość od Wetliny 4 km, od Cisnej 15 km, do drogi Cisna – Ustrzyki Górne 500 m.

Smerek to turystyczna miejscowość położona w pięknej dolinie Wetlinki w Bieszczadach Wysokich. To doskonały punkt wypadowy w pasmo graniczne, na Smerek czy Połoninę Wetlińską. Smerek znajduje sie w centrum Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery "Karpaty Wschodnie" u stóp Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Cena: 9 570 000 zł.

Kontakt bezpośredni:

Krzysztof Ogonowski
 kom: 785-773-443
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

 

Kredyt hipoteczny, to skomplikowany produkt bankowy, więc jeżeli Państwo  nie mieli dotychczas zbyt wiele do czynienia z kredytami i pożyczkami, to chętnie pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Bezpłatnie pomożemy wybrać najlepszą ofertę i doprowadzimy do szczęśliwej i korzystnej finalizacji.

 

SMEREK

 

 

 

Wieś i osada letniskowa w dolinie Wetlinki, u podnóża góry Smerek liczy około 100 mieszkanców.
Dwa duże ośrodki wczasowe (w jednym kryta pływalnia). W Smereku prowadzone są poszukiwania ropy naftowej i gazu ziemnego. Działa kilka wież wiertniczych.
Wieś lokowano przed 1529 r. na prawie wołoskim w dobrach Kmitów. W 1614 r. miejscowy kniaź Petro zorganizował bandę złożoną z 98 tołhajów, z którą napadł na własną wieś i miejscowy dwór, niszcząc je prawie doszczętnie. Kilku mieszkańców zginęło, a wielu było rannych.
Na początku naszego stulecia majątek w Smereku, obejmujący m.in. prawie 2500 ha lasów, głównie świerkowych, wykupiła firma wiedeńska handlująca drewnem. Wtedy to przedłużono kolejkę wąskotorową z Cisnej aż do przysiółka Beskid w głębi doliny potoku Smerek. Działały tam dwa tartaki, powstało niewielkie osiedle robotników. W 1921 r. wieś liczyła 107 domów i 674 mieszkańców (564 grek.,58 rzym., 43 mojż, 8 ewang.).
Tutejsza cerkiew parafialna, wzniesiona w 1875 r., należała do najpiękniejszych w Bieszczadach.
Po II wojnie światowej Smerek uległ całkowitemu wysiedleniu i zniszczeniu.
Smerek jest punktem wyjściowym atrakcyjnych szlaków znakowanych: na szczyt Smerek i Połoninę Wetlińską, oraz przez Fereczatą i Jasło do Cisnej.

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, działki w bieszczadach

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt