POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

działki Bieszczady sprzedaż, inwestycyjna, 30a, nad Sanem

Numer identyfikacyjny: 1644Opis:

Działki inwestycyjne Bieszczady, 3 km od Leska

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu piękną działkę widokową pod inwestycje położoną w sąsiedztwie Sanu w miejscowości Łukawica.

Działka o powierzchni 30 arów położona jest na wysokim brzegu Sanu, nie jest to teren zalewowy, w sąsiedztwie działki posadowione są dwa domy jednorodzinne.

Cena 30 tys. zł./ar
 

Działka interesująca pod względem inwestycyjnym, idealnie nadaje się pod budowę domku letniskowego na wakacyjne wypady i nie tylko. 

Bieszczadzki krajobraz jest bardzo specyficzny i zróżnicowany, posiada wiele charakterystycznych elementów, które sprawiają, że ma swój urok i jest tak niepowtarzalny .Przepiękne drewniane cerkwie, ruiny zamków i wsi, małe cmentarze, o których dziś już nikt nie pamięta – to wszystko składa się na bieszczadzki krajobraz. Tworzą go także małe przydrożne kapliczki, zachwycające swoją prostotą wykonania oraz pochylone krzyże, które spotkać można na wielu bieszczadzkich szlakach. Stanowią one wyjątkowe elementy krajobrazu, bez którego Bieszczady raczej nie mogłyby istnieć. Są także śladem wyjątkowej przeszłości, która miała tu miejsce przed wieloma laty. Mieszkały tu pokolenia Łemków oraz Bojków, po których pozostało wiele cennych pamiątek. Oczywiście pięknym elementem regionu Bieszczad są także połoniny, lasy oraz szczyty, bez których Bieszczady nie mogłyby istnieć.
 

Kontakt bezpośredni:

Krzysztof Ogonowski
 kom: 785-773-443
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

 

BROKER Nieruchomości
35-064 Rzeszów, ul. Targowa 2a
Tel. 17/ 852 47 67; kom. 601-538-400
biuro@broker.rzeszow.pl, Pośrednik Odpowiedzialny Licencja Nr 2115, zamieszczone informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt