POLUB OFERTĘ NA FACBOOKU:
Lokalizacja:

Nowe mieszkania Rzeszów osiedle Strażacka szerbud,

Numer identyfikacyjny: 3416Opis:

NOWA INWESTYCJA

RZESZÓW UL. STRAŻACKA

 

Szanowni Państwo Biuro Sprzedaży BROKER pragnie przedstawić niepowtarzalną ofertę możliwości zakupu mieszkań w nowoczesnym budynku powstającym na nowym, szybko rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie przy ul. Strażackiej.

Osiedle przy Strażackiej to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do lokali usługowo-handlowych, jak i terenów sportowo-rekreacyjnych umiejscowionych na terenie osiedla, w pobliżu znajduje się kąpielisko z plażą i tereny do wycieczek rowerowych.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie trzypiętrowy budynek z 39 atrakcyjnie rozplanowanymi mieszkaniami o powierzchniach od 28 m2 do 84 m2. Projekt autorstwa znanego krakowskiego biura architektonicznego DW Architekci stawia na nowoczesność i funkcjonalność. Duże okna, obszerne balkony i tarasy oraz pokaźne przeszklenia elewacji nadają bryle budynku lekkości. Dodatkowo mieszkańcy parterów będą korzystali z przestronnych ogródków.

Budynki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców, ale również w trosce o środowisko. Proekologiczne rozwiązania, które zastosowano, przyczynią się do istotnego zmniejszenia opłat czynszowych. W każdej klatce dla wygody mieszkańców zamontowane będą nowoczesne windy obsługujące każdy poziom. Obiekt jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Każde mieszkanie będzie posiadało przynależną komórkę lokatorską. Dla chętnych będą wydzielone miejsca postojowe. Mieszkania zostały zaprojektowane pod względem oczekiwań osób pragnących zamieszkać w niedużych kawalerkach, jak również dla rodzin pragnących mieć więcej przestrzeni i komfortu. Na życzenie kupujących istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

 

 

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO – PRAWNYCH W WYSOKOŚCI  2%.
DEWELOPER WYSTAWIA FAKTURĘ VAT ORAZ UDZIELA GWARANCJI.

Gwarantem solidności, terminowości i jakości jest Firma Developerska istniejąca na rynku podkarpackim od 1995 roku, dla której ta inwestycja jest kolejną po wielu innych zrealizowanych w ostatnich dwudziestu latach, laureat wielu nagród i wyróżnień w branży budownictwa usługowo-mieszkalnego.

 

Przystępne ceny połączone z wysoką jakością, oraz lokalizacja inwestycji stanowią atrakcyjną ofertę dla osób pragnących zamieszkać w miejscu gdzie jest dogodny i szybki dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury, jak: szkoły, przedszkola, banki, sklepy oraz centra handlowe Millenium Hall, Plaza, Tesco i Leclerc. Miłośnicy ciszy i spokoju odpoczną w otoczeniu przyrody i oderwą się od codziennych zadań zawodowych. Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta ułatwia szeroka, nowo wyremontowana ulica Strażacka i Sikorskiego. W odległości około 1 km od inwestycji znajduje się obwodnica Rzeszowa zapewniająca sprawny i komfortowy wyjazd z miasta w kierunku Krakowa i Przemyśla oraz w kierunku lotniska, Warszawy i Lublina. W pobliżu znajdują się przystanki MPK, zapewniające dojazd do każdej części miasta. Dojazd do ścisłego centrum Rzeszowa zajmuje zaledwie 10 minut. Ogromną zaletą komunikacyjną jest sieć tras rowerowych, które ułatwiają poruszanie się szybko i sprawnie po naszym mieście.

 

Dostępne metraże mieszkań od 28 mdo 84 m2

nowe mieszkania w Rzeszowie 1,2,3,4, pokojowe

nowe mieszkania 1 pokojowe

nowe mieszkania 2 pokojowe

nowe mieszkania 3 pokojowe

nowe mieszkania 4 pokojowe

 


Kontakt z Biurem Sprzedaży:

Krzysztof Ogonowski
       785-773-443
biuro@broker.rzeszow.pl


35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 53A/201
budynek RESPAN, II piętro, lok. nr. 201
tel: 17/ 852 47 67; kom. 601-538-400
e-mail: biuro@broker.rzeszow.pl

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego a dane w nich zawarte mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela

K R E D Y T O W A N I E,

Dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w naszym biurze wraz z zespołem profesjonalnych doradców kredytowych przygotowaliśmy specjalną  – dedykowaną ofertę kredytową. Minimum formalności i najtańsza propozycja finansowania na rynku. Doradcy kredytowi współpracują z 26 bankami i bezpłatnie przygotują dla Państwa BEZPŁATNIE:

- porównanie najlepszych ofert kredytów hipotecznych;
- liczenie zdolności kredytowej;
- negocjacje warunków kredytu;
- pełną koordynację i pomoc od momentu złożenia wniosku kredytowego aż do wypłaty  kredytu.
 
Skontaktuj się z naszymi doradcami, bezpłatnie pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i doprowadzić do finalizacji
Zadzwoń i umów się na spotkanie

   

 


 
 
 

 

 
             
             
         

 

 
         

 

 
       

 

 
         

 

 
         

 

 
         
         

 

 
             
 

 

     

 

 
             
         

 

 
         

 

 
         

 

 
         

 

 
             
         

 

 
             
             
         

 

 
             
             
             
         

 

 
           
         

 

 
         

 

 
             
 

 

 

 

 
 
   
 
 

 

Jesteś zainteresowany ofertą lub masz pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego:
Imię i nazwisko: *

Telefont kontaktowy: *

Adres e-mail: *

Zabezpieczenie:
Captcha

* pole obowiązkowe
Treść zapytania: *

Oferta:
Typ:
Region:
Miasto/Fraza:
Rynek:
Pow. [a/m2]:
-
Cena:
-
lub
Numer oferty:
Agencja Nieruchomości Broker
Adres Biura: ul. Rejtana 53A/201
335-326 Rzeszów
Budynek "RESPAN", II piętro, lok.
nr. 201
Tel: 17 852 47 67
Tel: 17 230 59 59
Tel. kom.: 601 538 400
Email:
biuro@broker.rzeszow.pl
Strona Główna | O nas | Kredyty | Kontakt